Help ons mee!

56306-Maatje voor gesprek en er op uit

Plaats:

Westland

Wanneer geplaatst:

17 december 2025

Aantal vrijwilligers nodig

1
Meneer is erg eenzaam en sinds een paar jaar blind. Doordat meneer blind is komt hij bijna niet buiten. Er komt verder ook niemand langs en hij is vaak erg alleen. Hij krijgt huishoudelijke hulp en thuiszorg. Waar hij naar uitkijkt is iemand die bij hem op de koffie kan komen en naar zijn verhalen wil en kan luisteren of misschien er eens even samen op uit kan gaan.
Wie wil kijken of er een klik kan ontstaan? Om dan in dat geval eerst voor een half jaar één keer in de twee weken een contactmoment te hebben. En als het van beide kanten oké is, de mogelijkheid om dit voor een nader af te spreken tijd te verlengen.
De contactpersoon krijgt wel de informatie, en is bij vragen op de achtergrond beschikbaar. Afspraken en bezoeken zijn met meneer zelf te regelen.

Hulp nodig?

Doe een aanvraag via ons hulpvraagformulier

Vragen of klachten?
Bel landelijk servicepunt:
085 - 130 15 35

Meer hulpvragen

We staan u graag te woord

Oude Rijn 44b
2312 HG Leiden
zodat niemand alleen hoeft te staan


ANBI logo

Vereniging Hulp in Praktijk staat geregistreerd als een algemeen nut beogende instelling.