Help ons mee!

50081-Tijdelijk hulp bij schoonmaken

Plaats:

Ede

Wanneer geplaatst:

3 februari 2025

Aantal vrijwilligers nodig

1
Een alleenstaande dame van 60 jaar heeft tijdelijk hulp nodig voor schoonmaakwerkzaamheden. Zij is anderhalve week geleden geopereerd (vervanging schouderprothese) en kan één arm niet gebruiken. De andere arm en beide handen zijn zeer beperkt in te schakelen.
Mevrouw is met veel trucjes, pijn en moeite in staat iets in het huishouden te doen, maar mag absoluut geen zwaardere huishoudelijke taken uitvoeren. Op dit moment blijven alle schoonmaaktaken liggen. Helaas heeft mevrouw binnen 8 weken geen hulp vanuit de Wmo. Dit betekent dat alles gedurende die tijd blijft liggen.
Er is alleen netwerk op afstand (Vlissingen) die hooguit eens in de 3 weken langs zal komen. Mevrouw haar inkomen is beperkt.
Mevrouw zal al erg geholpen zijn met 2 uurtjes per 2 weken. Wie kan haar de komende weken helpen?

Hulp nodig?

Doe een aanvraag via ons hulpvraagformulier

Vragen of klachten?
Bel landelijk servicepunt:
085 - 130 15 35

Meer hulpvragen

We staan u graag te woord

Oude Rijn 44b
2312 HG Leiden
zodat niemand alleen hoeft te staan


ANBI logo

Vereniging Hulp in Praktijk staat geregistreerd als een algemeen nut beogende instelling.