Help ons mee!

49772-Hulp bij behangen

Plaats:

Amersfoort

Wanneer geplaatst:

14 januari 2025

Aantal vrijwilligers nodig

1
Deze vrouw (uit Randenbroek) zou graag ondersteuning willen in het behangen van 1 muur in haar woonkamer/keuken gedeelte en nog een (kleine) muur in haar slaapkamer. De muren zijn 2,30 meter hoog en de muur in de slaapkamer is 2,93 meter breed, de muur in de woonkamer/keuken is 2,87 meter breed, plus een klein stukje boven de deur.
Mevrouw heeft het behang al in huis. Mevrouw heeft ook 1 pakje behangplaksel, maar verder geen borstel of dergelijke om het plaksel op het behang of muur te smeren.
Mevrouw zou graag een vrouwelijke vrijwilliger willen gezien haar verleden. Als je een man bent is het ook goed, maar dan liever dat er nog een vrouw aanwezig is - dus dat je een vrouwelijke vriend/buurvrouw meeneemt naar de hulpvraag en dit laat weten aan mevrouw.

Hulp nodig?

Doe een aanvraag via ons hulpvraagformulier

Vragen of klachten?
Bel landelijk servicepunt:
085 - 130 15 35

Meer hulpvragen

We staan u graag te woord

Oude Rijn 44b
2312 HG Leiden
zodat niemand alleen hoeft te staan


ANBI logo

Vereniging Hulp in Praktijk staat geregistreerd als een algemeen nut beogende instelling.